Kalisz
Kepno
Jarocin
Zduńska Wola

Analizatory MID


Analizatory MID to grupa urządzeń do badania składu spalin silników samochodowych, które zostały wprowadzone na polski rynek po 2006 roku. Wg deklaracji producentów wymienione na naszej liście urządzenia spełniają normy unijne, które reguluje specjalna dyrektywa (zwana dyrektywą MID). Cechą charakterystyczną wymienionej dyrektywy jest fakt, że deklarację o spełnianiu jej wymogów przedstawia producent. Nie istnieje żadna instytucja prowadząca wykaz zatwierdzonych urządzeń lub nadzorująca spełnianie norm. W związku z tym lista analizatorów MID jest niekompletna i wciąż poszerzana o nowe modele, a informacja o spełnianiu norm przez poszczególne urządzenia nie jest potwierdzona przez żadne zewnętrzne źródło. W naszym laboratorium można jednak dokonać legalizacji każdego z nich.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, aby w sposób profesjonalny i rzetelny wykonywać legalizacje każdego analizatora spalin – zarówno najnowszych modeli, jak i tych, które już nie są produkowane. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, śledząc nowości na rynku. Wiemy, jak ważna jest precyzja działania urządzeń takich jak służące do pomiaru składu spalin analizatory MID, dlatego wszystkie zlecone nam prace traktujemy niezwykle poważnie. Wierzymy, że nasze akredytowane laboratorium wzorcujące to najlepsze miejsce do przeprowadzenia legalizacji Państwa analizatorów.

Stawiamy na kompleksowość obsługi i staramy się zawsze spełniać oczekiwania klientów, dokonując sprawnej legalizacji wszystkich powierzanych nam urządzeń. Współpracujemy m.in. z serwisami analizatorów, przedstawiając im korzystną ofertę. Dbamy o Państwa czas, oferując szybką realizację zleceń, oraz wygodę, zapewniając m.in. obsługę firmy kurierskiej, która bezpiecznie i szybko dostarczy Państwa urządzenie do naszej siedziby.

Zachęcamy do zapoznania się z dołączoną listą nowoczesnych analizatorów MID wraz z ich parametrami technicznymi oraz charakterystyką. Jesteśmy również w stanie dokonać legalizacji urządzeń, które się na niej nie znajdują. Prosimy o kontakt, jeśli interesują Państwa nasze wysokiej klasy usługi.