506 100 408
62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy

Analizator spalin to niezbędne urządzenie, w które powinna być wyposażona każda Stacja Kontroli Pojazdów oraz warsztaty posiadające uprawnienia do montażu LPG. Umożliwia on sprawdzenie poprawności działania silnika i poziomu wydzielanych spalin. Aby zapewnić prawidłową pracę analizatorów, niezbędny jest ich okresowy przegląd i diagnostyka techniczna sprawdzająca poprawność działania. Analizatory spalin powinny być regularnie legalizowane, aby mogły być dopuszczone do użytku, co wynika z aktualnie obowiązujących regulacji prawnych. Nasza firma specjalizuje się w usługach, w których zakres wchodzi legalizacja i kalibracja analizatorów spalin dla klientów indywidualnych i stacji diagnostycznych.

Legalizacja analizatorów spalin

Przed poddaniem analizatora legalizacji musi on przejść szczegółowy przegląd wraz z wymianą filtrów. Aby przegląd był ważny, właściciel powinien posiadać stosowny dokument potwierdzający, że legalizacja analizatora została przeprowadzona przez uprawniony podmiot i urządzenie jest dopuszczone do użytku. W naszej firmie wszystkie procedury odbywają się sprawnie, dlatego po sprawdzeniu urządzenia  wydajemy niezbędny dokument potwierdzający spełnienie wymagań metrologicznych, który należy okazać w czasie kontroli.

Legalizacja analizatorów – dlaczego my?

Dysponujemy fachowo wyposażonym laboratorium, dzięki czemu możemy zapewnić, że legalizacja analizatorów spalin zostanie przeprowadzona z zachowaniem  obowiązujących  przepisów prawnych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym i diagnostycznym, który umożliwia wykrycie  usterek w urządzeniu. Zdajemy sobie sprawę, jak w pracy stacji diagnostycznej i warsztatów LPG ważny jest czas, dlatego u nas legalizacja analizatorów przebiega sprawnie. Nie przetrzymujemy urządzenia, a wszystkie niezbędne czynności przeprowadzamy od ręki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy również fachowe doradztwo oraz możliwość dostarczenia analizatora za pośrednictwem firmy kurierskiej z całego kraju.