506 100 408
62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy
« Wróć

Radiotechnika 9500

analizator spalin radiotechnika

zatwierdzenie typu ZT 390/95

Kalibracja wymuszana co 180 dni po tym okresie następuje zablokowanie urządzenia  

Do legalizacji urządzenia należy dostarczyć:

Analizaror Spaln

Sonde do pomiaru spalin

Kopie lub oryginał poprzedniego świadectwa legalizacji 


Analizator spalin Radiotechnika AI 9500

Analizator spalin Radiotechnika AI 9500 to powoli wychodzący z użytku, jednak wciąż ceniony przez wielu użytkowników typ urządzenia. To klasyczny czteroskładnikowy analizator, mierzący poziom tlenu, tlenku węgla, dwutlenku węgla i węglowodorów oraz umożliwiający wydruk wyników analizy. Pomiar czteroskładnikowy wystarcza na wykonanie kompleksowego badania pracy silnika.

Analizatory spalin Radiotechnika pracują w oparciu o solidne, sprawdzone komponenty, dlatego niezmiennie cieszą się dużym uznaniem. Ich niezawodność oraz precyzja to cechy, które nie zmieniają się wraz z upływem lat. Aby uniknąć zablokowania się urządzenia, konieczne jest wykonanie kalibracji co pół roku (180 dni). Solidne analizatory spalin Radiotechnika posiadają zatwierdzenie GUM i atesty ITS. Są precyzyjne, a ich użytkowanie nie sprawia najmniejszych problemów. Znane są ze swojej wszechstronności i bezawaryjności. Są powszechnie stosowane przez wielu mechaników, którzy doceniają ich zalety.

W naszym akredytowanym laboratorium wzorcującym przeprowadzamy legalizacje analizatorów spalin Radiotechnika. Posiadamy aktualne szkolenia GUM i szeroką wiedzę na temat analizatorów nowszego i starszego typu, co umożliwia nam zapewnienie wszystkim klientom maksymalnej rzetelności i profesjonalizmu. Aby poddać legalizacji analizator spalin Radiotechnika AI 9500, należy dostarczyć do nas samo urządzenie wraz z sondą do pomiaru spalin, a także kopię lub oryginał poprzedniego świadectwa legalizacji. Przyjmujemy wyłącznie czysty i sprawny sprzęt.