506 100 408
62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy
« Wróć

mga 1500

analizator spalin sun

zatwierdzenie typu ZT 299/200

Kalibracja wymuszana co 365 dni po tym okresie następuje zablokowanie urządzenia  

Do legalizacji urządzenia należy dostarczyć:

Analizaror Spaln

Sonde do pomiaru spalin

Kopie lub oryginał poprzedniego świadectwa legalizacji


Analizator spalin SUN MGA 1500

Analizator spalin SUN MGA 1500 to niezawodny model starszego typu (z zatwierdzeniem GUM) pozwalający na dokonanie precyzyjnej oceny pracy silnika. Jest to analizator wieloskładnikowy, umożliwiający w standardzie pomiar poziomu CO, CO2, HC i O2 oraz wyliczający współczynniki Lambda, AFR i CO skorygowane. Ponadto wyposażony jest w komponenty pozwalające na wykonanie pomiaru prędkości obrotowej silnika i temperatury oleju. Każdy analizator spalin SUN MGA 1500 można uzupełnić również o urządzenie pomiarowe do określania poziomu tlenków azotu (NOx).

Analizatory spalin SUN są komfortowe w użytkowaniu i wszechstronne. Przystosowane są do badania silników benzynowych, a także pojazdów zasilanych gazem LPG lub CNG. Możliwość wydruku kompletnego, czytelnego raportu na wbudowanej drukarce termicznej decyduje o dużej funkcjonalności modelu. Uznaniem użytkowników cieszy się również intuicyjny, przejrzysty panel sterowania umożliwiający wygodną obsługę oraz wbudowany tryb czuwania. Do atutów analizatorów SUN należy też możliwość podłączenia do wielu zewnętrznych urządzeń.

Nasze profesjonalne laboratorium wzorcujące specjalizuje się w legalizacji wszystkich typów analizatorów spalin. Analizator spalin SUN MGA 1500 należy dostarczyć do legalizacji w stanie sprawnym i kompletnym, wraz z sondą spalin. Wymagamy również przedstawienia poprzedniego świadectwa legalizacji. Jako akredytowane laboratorium wzorcujące i specjaliści od mechaniki precyzyjnej gwarantujemy najwyższą jakość usług. Dbamy o zadowolenie klientów, przeprowadzając prace sprawnie i rzetelnie.