506 100 408
62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy
« Wróć

k90

analizator spalin isc

zatwierdzenie typu ZT 373/95

Kalibracja nie jest wymuszana 

Do legalizacji urządzenia należy dostarczyć:

Analizaror Spaln

Sonde do pomiaru spalin

Kopie lub oryginał poprzedniego świadectwa legalizacji 


Analizator spalin ISC OLIVER K-90

Analizator spalin ISC OLIVER K-90 to bardzo popularny model niezawodnego, funkcjonalnego przyrządu do badania składu spalin. Jest to analizator typu czteroskładnikowego – umożliwia pomiar poziomu tlenu, węglowodorów, tlenku węgla i dwutlenku węgla (O2, HC, CO, CO2). Dodatkowo urządzenie pozwala na przeprowadzenie pomiaru temperatury oleju czy prędkości obrotowej silnika, wylicza też współczynnik Lambda. Analizatory spalin ISC pozwalają na sporządzenie pełnego raportu dotyczącego składu spalin, co składa się na kompleksowe i dokładne badanie pracy silnika benzynowego.

Analizator spalin ISC OLIVER K-90 jest ceniony ze względu na solidność wykonania i sprawność działania. Umożliwia wygodne dokonywanie precyzyjnych pomiarów, co pozwala na rzetelną ocenę pracy silnika. Użytkownicy cenią go również za brak wbudowanej funkcji wymuszającej okresową kalibrację, co wpływa na wygodną i łatwą eksploatację. Ponadto atutem maszyny jest bezawaryjność i łatwość obsługi.

W naszym laboratorium legalizujemy analizatory spalin ISC OLIVER K-90 pod warunkiem dostarczenie sprawnego i czystego urządzenia, sondy do pomiaru spalin oraz oryginału lub kopii poprzedniego świadectwa legalizacji. Ze względu na nasze duże doświadczenie w branży oraz nieustannie uzupełnianą na szkoleniach GUM wiedzę możemy zaoferować rzetelne usługi na najwyższym poziomie. W naszym laboratorium wzorcującym wszystkie prace przeprowadzamy dokładnie i sprawnie, dbając o zadowolenie naszych klientów i szanując ich czas.