506 100 408
62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy
« Wróć

boshet55

analizator spalin bosch

zatwierdzenie typu ZT 376/95  ZT 442/99  ZT 257/2004

Kalibracja wymuszana co 365 dni po tym okresie następuje zablokowanie urządzenia  

Do legalizacji urządzenia należy dostarczyć:

Analizaror Spaln

Sonde do pomiaru spalin

Kopie lub oryginał poprzedniego świadectwa legalizacji 


Analizator spalin Bosch ET 008.55

Analizator spalin Bosch ET 008.55 to profesjonalne urządzenie do przeprowadzania kompleksowych pomiarów dla silników z zapłonem iskrowym (z katalizatorem lub bez). Jest to analizator typu czteroskładnikowego (mierzący poziom HC, CO, CO2 i O2), umożliwiający również pomiar nadmiaru powietrza. Dzięki temu możliwa jest wykonanie badania silnika w sposób niezwykle precyzyjny, szybki i wygodny. Urządzenie oferuje dużą dokładność pomiaru, jest niezawodne i stabilne. Wymaga przeprowadzania kalibracji co 365 dni, w przeciwnym razie dochodzi do jego zablokowania.

Analizatory spalin Bosch ET 008.55 można doposażyć używając dodatkowego sprzętu, który umożliwia uzyskanie jeszcze dokładniejszej analizy. Dostępne wyposażenie dodatkowe obejmuje m.in. czujnik temperatury oleju, kable do pomiaru prędkości obrotowej czy drukarkę umożliwiającą wydruk kompletnego raportu. Ponadto analizator spalin Bosch współpracuje ze wszystkimi testerami silników tego samego producenta. Wysoka jakość wszystkich komponentów pozwala uzyskać pewność co do poprawności wyników przeprowadzonych analiz.

Usługi naszego laboratorium obejmują legalizacje analizatorów spalin Bosch. Dysponujemy szeroką, wciąż uzupełnianą na szkoleniach GUM wiedzą i dużym doświadczeniem w zakresie pracy z analizatorami spalin. Wybierając nasze usługi, mogą być Państwo pewni co do ich rzetelności i profesjonalizmu. Aby poddać legalizacji analizator spalin Bosch, należy dostarczyć czyste i sprawne urządzenie, sondę do pomiaru spalin i poprzednie świadectwo legalizacji (kopię lub oryginał).