506 100 408
62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy
« Wróć

Atal 501

Analizator spalin Atal

zatwierdzenie typu ZT 564/99  ZT259/2003

Kalibracja nie jest wymuszana  

Do legalizacji urządzenia należy dostarczyć:

Analizaror Spaln

Sonde do pomiaru spalin

Kopie lub oryginał poprzedniego świadectwa legalizacji


Analizator spalin Atal 501

Analizator spalin Atal 501 to popularny model profesjonalnego urządzenia GUM, które pozwala na czteroskładnikową analizę składu spalin. Ten typ analizatora spalin umożliwia pomiar stężenia HC, CO, CO2 i O2 i jest przeznaczony do badania silników benzynowych. Dopracowana komora pomiarowa pozwala na uzyskanie precyzyjnych wyników. Urządzenie jest uniwersalne i proste w obsłudze, a do jego zalet należy również niewymuszanie okresowej kalibracji. Podobnie jak wszystkie analizatory spalin Atal wyróżnia się najwyższą jakością i funkcjonalnością, co doceniają jego użytkownicy.

Analizatory spalin Atal znane są z wszechstronności i kompleksowości działania. Urządzenia umożliwiają przygotowanie szczegółowych raportów emisji bądź wydruk cząstkowych danych. Możliwe jest także zwiększenie ich możliwości pomiarowych dzięki zastosowaniu dodatkowego wyposażenia. Sprawia to, że analizator spalin Atal jest bardzo popularnym i wciąż chętnie wybieranym typem urządzenia.

Do wykonania legalizacji analizatora Atal 501 w naszym laboratorium konieczne jest dostarczenie: analizatora, sondy do pomiaru spalin, oryginału lub kopii poprzedniego świadectwa legalizacji. Bogate doświadczenie oraz regularne szkolenia GUM, jakie przechodzą nasi pracownicy, sprawiają, że oferowane przez nas usługi wyróżnia najwyższa jakość i rzetelność. Oferujemy jednocześnie sprawną realizację każdego zlecenia. Powierzając nam analizator spalin Atal do legalizacji, mogą być Państwo pewni, że jest on w dobrych rękach.